PSN – ŠANCA PRE SLOVENSKO
Slovákom sa vo video-blogoch prihovárajú Emil Vestenický, Stanislav Petrenec, Igor Kocan a Peter Ličko

Milí naši priaznivci, dovoľujeme si upriamiť vašu pozornosť na náš video-blog, v ktorom sa voličom do nadchádzajúcich parlamentných volieb, ktoré sa budú konať 29. februára 2020 prihovárajú kandidáti na poslancov do NR SR za politickú stranu Práca slovenského národa (PSN) – Ing. Emil Vestenický, Ing. Stanislav Petrenec, Igor Kocan a Ing. Peter Ličko. Jednotliví kandidáti hovoria o PSN ako o šanci pre Slovensko, o slobodnom Slovensku, ale aj o tom, že Východ je tiež súčasťou Slovenska i o tom, že Slovensko je v ohrození.

Viac sa dozviete v priložených linkoch.

Video-blog PSN

https://www.youtube.com/channel/UC15Y57u9smg0sT898twC0tw


EMIL VESTENICKÝ

https://www.youtube.com/watch?v=f_yjvAJNSNo&t=59s
IGOR KOCAN

https://www.youtube.com/watch?v=MydY_1avggA&t=4s
PETER LIČKO

https://www.youtube.com/watch?v=rZUDj6nyinY
STANISLAV PETRENEC

https://www.youtube.com/watch?v=BSrtGa2p9jk


 


Múdri nech nás učia!
Svätí nech sa za nás modlia!
Prezieraví nech nás vedú!

Sv. Bernard
Keď príde Tvojho pokušenia chvíľa, že by si mohol priehrštiami brať, i keby tma Ti každú stopu skryla, Ty musíš brat môj, čisté ruky mať!

Mária Rázusová-Martáková
„Prečo sa ten slovenský ľud každého tak bojí? Doja si ho sťa kravičku a on ticho stojí! Ľudia idú ako ovce, kam ich baran vedie a ku stolu chodia vtedy, keď je po obede. Vyvolia si za vyslanca, koho im rozkážu a keď majú raz ruky voľné, sami si ich zviažu. Či to tak má byť naveky? Niet Slovákom rady? Kto si sám nevie byť pánom, nedočká sa vlády!“

Jonáš Záborský