UŽ NEJDE O MOC, ALE O BUDÚCNOSŤ SR
TEXT: EXTRA PLUS FOTO: EXTRA PLUS/JANA BIROŠOVÁ

Roman Stopka: Štát rozvracajú krikľúni v službách tých istých pánov, ktorí sa pokúsili o štátny prevrat v marci 2018 prostredníctvom demonštrácií.

Situácia na politickej scéne už niekoľko mesiacov nesie prvky anarchie, ktorej cieľom je rozvrátiť štát. Vládna koalícia je čoraz viac paralyzovaná a prestáva mať reálny vplyv na vedenie štátu. Kto a s akým cieľom podľa vás ovláda Slovenskú republiku?


Roman Stopka
predseda Práce slovenského národa (PSN)

Štát rozvracajú krikľúni v službách tých istých pánov, ktorí sa pokúsili o štátny prevrat v marci 2018 prostredníctvom demonštrácií. Víťazstvo utrpené v prezidentských voľbách 2019 ich chuť po moci a experimentovaní so slovenským voličom povzbudilo. Nie som stúpencom dnešnej vládnej koalície, ale víťazstvo týchto rozvracačov by bolo pre SR pohromou. Zneužívajú jednotlivé udalosti na to, aby aktivizovali ľudí v uliciach a vytvorili zdanie, že konajú z vôle občanov. Ide im však len a len o získanie moci. Osud SR a jej občanov im je ľahostajný. Atmosféru tlaku z ulice sa budú snažiť preniesť do volebných miestností, v tom spočíva ich inovácia procesu oproti marcu 2018. Ak táto partia bezhlavých liberálov prevezme moc, SR zaplače. Tu už nejde o moc politických strán, ale o budúcnosť Slovenska.


Text pôvodne vyšiel v mesačníku Extra plus
www.extraplus.sk

 


Múdri nech nás učia!
Svätí nech sa za nás modlia!
Prezieraví nech nás vedú!

Sv. Bernard
Keď príde Tvojho pokušenia chvíľa, že by si mohol priehrštiami brať, i keby tma Ti každú stopu skryla, Ty musíš brat môj, čisté ruky mať!

Mária Rázusová-Martáková
„Prečo sa ten slovenský ľud každého tak bojí? Doja si ho sťa kravičku a on ticho stojí! Ľudia idú ako ovce, kam ich baran vedie a ku stolu chodia vtedy, keď je po obede. Vyvolia si za vyslanca, koho im rozkážu a keď majú raz ruky voľné, sami si ich zviažu. Či to tak má byť naveky? Niet Slovákom rady? Kto si sám nevie byť pánom, nedočká sa vlády!“

Jonáš Záborský