HLAVNÉ SPRÁVY O PSN A HARABINOVI
TEXT: HLAVNÉ SPRÁVY FOTO: EXTRA PLUS/JANA BIROŠOVÁ

Treťou stranou, ktorá by mohla mať záujem o lídra typu Harabin je Práca slovenského národa reprezentovaná Romanom Stopkom a generálom Emilom Vestenickým.

Prezidentská kampaň sa dostáva do obrátok. Je pred nami mesiac intenzívneho politického boja, lebo aj keď to tak spočiatku nevyzeralo, nakoniec o post prezidenta zabojujú viacerí veľmi silní kandidáti. Jedným z takýchto kandidátov, ktorý môže reálne ašpirovať na post hlavy štátu, je aj Štefan Harabin. Na čelo, ktorej strany sa postaví Harabin, ak post prezidenta nezíska?

Viac: https://www.hlavnespravy.sk/na-celo-ktorej-strany-sa-postavi-harabin-ak-post-prezidenta-neziska/1663561

 


Múdri nech nás učia!
Svätí nech sa za nás modlia!
Prezieraví nech nás vedú!

Sv. Bernard
Keď príde Tvojho pokušenia chvíľa, že by si mohol priehrštiami brať, i keby tma Ti každú stopu skryla, Ty musíš brat môj, čisté ruky mať!

Mária Rázusová-Martáková
„Prečo sa ten slovenský ľud každého tak bojí? Doja si ho sťa kravičku a on ticho stojí! Ľudia idú ako ovce, kam ich baran vedie a ku stolu chodia vtedy, keď je po obede. Vyvolia si za vyslanca, koho im rozkážu a keď majú raz ruky voľné, sami si ich zviažu. Či to tak má byť naveky? Niet Slovákom rady? Kto si sám nevie byť pánom, nedočká sa vlády!“

Jonáš Záborský