PLÁNY VYVOLENCOV: ZLATÁ MILIARDA ĽUDÍ NA ZEMI

TEXT: EXTRA PLUS FOTO: EXTRA PLUS/JANA BIROŠOVÁ

Roman Stopka: Romantická nádej sa zmenila na sprostú naivitu a teraz postupne prechádza do spisovania petícií a výziev k predčasným voľbám.

Poslanci NR SR odmietli ústavné zakotvenie ochrany tradičného modelu rodiny, v ktorej môžu vychovávať deti a mať rodičovské práva výlučne páry opačného pohlavia. Navrhovatelia chceli zároveň zakotviť nemennosť pohlavia človeka, určeného pri jeho narodení. Ako vnímate toto odmietnutie Matovičovej koalície ústavne chrániť prirodzený zväzok ženy a muža?

Roman Stopka
predseda Práce slovenského národa (PSN)

Sú to mocenskí nositelia umelej ľudskej degenerácie, smerovanej na redukciu počtov ľudskej rasy. Ich filozofia, ukrývaná pred verejnosťou za masku ľudských práv, je celá pochybná, lebo ide proti prirodzenosti človeka a prírodou danému evolučnému vývoju. Títo zúfalci vytvárajú štátne prostredie na ochranu likvidácie ľudských rás. Položme si otázku: Ak nastane, na základe nimi vytvorenej zákonnej normy, taká početnosť zvrhlostí ľudských rodičovských vzťahov, ktoré, mimochodom, evolučný proces v prírode drží pod kontrolou vykapaním druhu, kto bude tie deti rodiť? Ak si pripomenieme múdre slovenské porekadlo týkajúce sa vzťahov v spoločnosti „Kto s kým obcuje, tým sa sám stáva“, tak výchovnými procesmi nariadenými štátnymi zákonmi sa zníži aktuálny počet ľudí na Zemi. Pravda, aj taká môže byť cesta, ako vyhovieť plánom „vyvolencov“ požadujúcim zlatú miliardu. Postup matovičovcov je dôkaz, že sú iba vlečkou zahraničných mecenášov, pretože bezmyšlienkovito kopírujú už aj ich filozofické argumentácie, keďže sa na svoje vlastné názory nezmohli rovnako ako mnohí z nich, neschopní vypracovať vlastnú diplomovú prácu. S podobnou bohorovnosťou sa verejne priznali ku klamstvám pri obchádzaní bežnej normy morálky, o čom svedčí výrok „Klamal som, no a čo!“ Takýchto ľudí si vo voľbách vybrali za svojich vodcov ich priaznivci v romantickej nádeji, že im prinesú prospech. Romantická nádej sa zmenila na sprostú naivitu a teraz postupne prechádza do spisovania petícií a výziev k predčasným voľbám. Niet sa čomu diviť, veď sa klamstvo povýšilo na štandardnú metódu práce s tým ich „obyčajným“ človekom.

Text pôvodne vyšiel v mesačníku Extra plus 3/2021,  
www.extraplus.sk

 


Múdri nech nás učia!
Svätí nech sa za nás modlia!
Prezieraví nech nás vedú!

Sv. Bernard
Keď príde Tvojho pokušenia chvíľa, že by si mohol priehrštiami brať, i keby tma Ti každú stopu skryla, Ty musíš brat môj, čisté ruky mať!

Mária Rázusová-Martáková
„Prečo sa ten slovenský ľud každého tak bojí? Doja si ho sťa kravičku a on ticho stojí! Ľudia idú ako ovce, kam ich baran vedie a ku stolu chodia vtedy, keď je po obede. Vyvolia si za vyslanca, koho im rozkážu a keď majú raz ruky voľné, sami si ich zviažu. Či to tak má byť naveky? Niet Slovákom rady? Kto si sám nevie byť pánom, nedočká sa vlády!“

Jonáš Záborský