PREDSEDA PSN PRE HLAVNÉ SPRÁVY
TEXT: HLAVNÉ SPRÁVY FOTO: EXTRA PLUS/JANA BIROŠOVÁ

Roman Stopka: Skutočne konštruktívny a pronárodný kandidát na prezidenta SR je vo výbere len jeden

Prezidentské voľby sú pred dverami a propaganda natoľko pomútila vodu, že sme ako nevedomí vojaci bez velenia. Hádame sa, či budeme strieľať do svojich, alebo za svojich.

Je to až smiešne, ale nemôžem si pomôcť. Všimnite si, ako po vstupe Slovenskej republiky do EÚ a NATO menili predstavitelia politických strán preferované hodnoty. Len čo je pravda, boli veľmi nenápadní.

Najprv bolo: Občania musia byť bohatí a slobodní!

Potom: Občania musia byť bohatí!

Teraz: Občania musia!

Dobre sa im darí postupovať a prostredníctvom ponúkaných kandidátov na post prezidenta SR sa nám ešte aj posmievajú. Pozrite sa, čo nám páni manipulátori na svojich kandidátkach ponúkli. Po imigrantskom škandále vymenili diplomatického Newyorčana za Bruselčana hrajúceho sa na európskeho princa. Akoby zabudli, že len naivní uveria tým, ktorí sa nás pokúsili otráviť prostredníctvom svojho „vychýreného“ kuchára, len preto, že kuchára vymenili. Na upokojenie duševne pasívnejších, ale o to zotrvačnejších clintonovských globalistov predostreli nemú, bezduchú tvár. Opatrne, aby pokryli aj nežnú stránku ľudského pohlavia, podstrčili neveľmi jemnú Karkulku, prenikavo sústredenú na vlkov chvost.

Judášove strieborniaky

Viac na https://www.hlavnespravy.sk/roman-stopka-skutocne-konstruktivny-pronarodny-kandidat-na-prezidenta-sr-je-vo-vybere-len-jeden/1681274

 


Múdri nech nás učia!
Svätí nech sa za nás modlia!
Prezieraví nech nás vedú!

Sv. Bernard
Keď príde Tvojho pokušenia chvíľa, že by si mohol priehrštiami brať, i keby tma Ti každú stopu skryla, Ty musíš brat môj, čisté ruky mať!

Mária Rázusová-Martáková
„Prečo sa ten slovenský ľud každého tak bojí? Doja si ho sťa kravičku a on ticho stojí! Ľudia idú ako ovce, kam ich baran vedie a ku stolu chodia vtedy, keď je po obede. Vyvolia si za vyslanca, koho im rozkážu a keď majú raz ruky voľné, sami si ich zviažu. Či to tak má byť naveky? Niet Slovákom rady? Kto si sám nevie byť pánom, nedočká sa vlády!“

Jonáš Záborský